קייטרינג

לאוהבי הבשר המושבעים שמעוניינים לערוך מסיבה או אירוע, הפתרון והאירוח האידיאלי יהיה באמצעות קייטרינג אסאדו. האסאדו הינו בשר שאהוב על הישראלים, כי רוב הישראלים אוהבים לעשות  בר בי קיו. האסאדו הוא בעצם המאכל הארגנטינאי הנפוץ שהוא דומה מאוד לאוכל הישראלי ולכן הוא עדיף כאשר אנו מעוניינים לערוך אירוע. י שאינו יודע, האסאדו, הינה המסורת הארגנטינאית לצליית בשר על האש. ישנם מספר רב של סוגי בשר המתאימים לצלייה על האש כמו צלעות, או נתחים מובחרים של בשר בקר. הבשר ומה שמיוחד בו בצלייה בסגנון אסאדו, שמשרים אותו בתערובת מיוחדת של תבלינים והוא מוגש ברוטב מיוחד לפי מיטב המסורת הארגנטינאית. על מנת להזמין קייטרינג אסאדו יש לברר בחברות הקייטרינג השוהות באמצעות האינטרנט או המלצות.

וודאו כי קייטרינג אסאדו הוא כשר

כדאי מאוד, כאשר מזמינים לאירוע קייטרינג אסאדו, לבדוק כי הבשר הוא כשר, כך שהאורחים יוכלו לאכול ממנו. יש הרבה אנשים שהכשרות חשובה להם, והם לא בהכרח דתיים, ויש כאלה שהם שומרי מסורת, לכן, על מנת ללכת על בטוח, כדאי להשמין קייטרינג אסאדו כשר שיציג לכם אף תעודת כשרות. מי שיהיה מעוניין בארוחה מגוונת ועשירה, יוכל להזמין קייטרינג אסאדו מקצועי, לא כל חברת קייטרינג מתמחה בצלייה של בשר בסגנון אסאדו. יש להביא את הכלים המיוחדים הנדרשים לצלייה, וכן הידע המקצועי בצליית הבשר.  החוויה של צלייה בנוסח אסאדו היא רבה, לאחר שהבשרים ניצלו על האש במידה הנכונה, הם יועברו לעמדות ההגשה ששם יחתכו אותם והאורחים ייהנו מנתחי בשר איכותיים שהניחוחות שלהם יפיצו ריח לכל עבר. רוטב הצ'מצ'ורי הוא הרוטב הארגנטינאי הידוע  שהוא חלק בלתי נפרד מסגנון האסאדו.

חגיגה גדולה לאוהבי הבשר

כל הטקסיות בהכנת הבשר ע"י צוות מומחה של אסאדו, הוא מיוחד ומסקרן. הצוות המתמחה בקייטרינג כשר למהדרין, יחפור בור להנחת הגחלים. עמדות הגריל והרשתות המיוחדות ימוקמו באור הצלייה ונתחי הבשר יעברו תהליך יישון בטמפרטורה מתאימה עד ליום האירוע.  הבשר שייצלה יהיה נקניקיות צ'וריסוס מסורתיות, נתחי טלה, ובשר בקר ללא עצם. שיטה זו של צלייה, שומרת על עסיסיות הבשר.

בחזרה לדף הבית

פורטל אירועים וחתונות  אולמות אירועים  בר מצווה  בת מצווה  גני אירועים  חינה  חתונה  קייטרינג לאירועים  גני אירועים במרכז  אולמות אירועים בפתח תקווה  מתחתנים  רבנים לחופה

לה פלומה אירועים  קאסה דל סול  קייטרינג כשר