טיפים ועצות ל"מתחתנים חדשים"

מתחתנים צעירים עדיין לא יודעים מה מצפה להם מהרגע שהם החליטו שהם מאוהבים ועד הרגע של החופה. אין להם מושג. לכן, אספנו כאן את הטיפים העיקריים מאת זוגות שבעצמם היו עד לא מזמן מתחתנים חדשים וכיום נותנים עצות לדור הבא של מתחתנים:
 
מתחתנים רק כשבאמת בטוחים שזה זה: אם אתם יוצאים כבר כמה חודשים או אולי אפילו שנה וכולם כבר שואלים אתכם "נו, מתי אתם מתחתנים?" זו לא סיבה להתחתן. לא מתחתנים בגלל לחץ ולא מתחתנים בכדי לרצות את החברים ובעיקר את בני המשפחה. זו טעות. חשוב להגיע ביחד למסקנה כי זה הדבר הנכון והזמן או הגיל שלכם הוא בכלל לא פאקטור. גם אם אחד הצדדים (לרוב זו האישה) רוצה יותר ולוחץ יותר לכיוון, לא מתחתנים עד ששני הצדדים לא סגורים על כך שזה מה שנוח ונכון להם.
 
מתחתנים במועד שנוח לכם: גם בנושא התאריך, מה שחשוב הוא לבחור תאריך שנוח לכם, מה שחשוב הוא שאתם (החתן והכלה) תוכלו להגיע, לגבי כל היתר, מי שיכול מוזמן ומי שלא - חבל, הפסד שלו. מתחתנים חדשים מנסים לרצות את כולם והם מתחילים לעשות שמיניות באוויר כך שלכל אחד יהיה נוח, מתחשבים בחתונות של אחרים, בטיסות לחו"ל ובניתוחים של בני משפחה עד שהם לפעמים שוכחים כי זה האירוע שלהם! נכון שיש אנשים שחייבים להיות בחתונה (הורים, אחים וחברים טובים) אבל הם כבר ידאגו לפנות את התאריך הזה כי אתם אמורים להיות חשובים להם יותר מכל דבר אחר.
 
מתחתנים בסגנון שמתאים לכם: גם הסגנון הוא של הזוג המתחתן ולא ממוצע של כל קבוצות המוזמנים. אם אתם לא אוהבים מזרחית אז לא יהיה מזרחית בחתונה שלכם ואם אתם אוהבים מוזיקת שנות השמונים אז תהיה מוזיקת שנות השמונים וכל הדודות והסבתות יאלצו לסבול את זה כי זו החתונה ש-ל-כ-ם ולא של אף אחד אחר.  מתחתנים רבים מנסים כל כך לרצות את המוזמנים שהם כמעט שלא נהנים בסוף וזה חבל ובעיקר פספוס !
 
מתחתנים בלי לעשות חשבון לתקציב: נכון שאתם לא מיליונרים ונכון שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם הליקופטרים (כמו בחתונה של פנינה רוזנבלום) או יאכטה (כמו בחתונה של שרי אריסון) אבל מצד שני, אתם מתחתנים רק פעם אחת בחים ולכן שווה להשקיע את כל מה שיש לכם וכל מה שיהיה לכם בערב הגדול הזה. אל תנסו להרוויח מהחתונה. חשוב לכסות את ההוצאות או כמעט לכסות אבל לא להתעשר. אנשים שבאים להפיק חתונה מתוך שאיפה להרוויח ומתיחסים אל חתונה כאל עסק או השקעה כספית עושים טעות (1. רוב הזוגות מתאכזבים מהסכום שנשאר להם אחרי כל ההוצאות. 2. כשאתם עסוקים יותר בשיקולים כלכליים אתם חוסכים מעצמכם את ההנאה הגדולה ביותר). יהיה לכם את כל החיים לעבוד, להשקיע בבורסה, להתעשר ולצבור ממון. החתונה היא לא אירוע עיסקי. זה הערב המהנה ביותר בחיים שלכם, אל תהיו אובססיביים לגבי התקציב.
 
אז בין אם אתם מתחתנים באולם או בגן אירועים, בין אם אתם מתחתנים במרכז או בפריפריה, בחורף או בקיץ, העיקר שאתם בחרתם את כל הפרטים ואתם מרוצים מהחתונה ההולכת ונרקמת.
 
למידע נוסף הכנסו לאתר 
 

פורטל אירועים וחתונות  אולמות אירועים  בר מצווה  בת מצווה  גני אירועים  חינה  חתונה  קייטרינג לאירועים  גני אירועים במרכז  אולמות אירועים בפתח תקווה  מתחתנים  רבנים לחופה

לה פלומה אירועים  קאסה דל סול  קייטרינג כשר