חתונה

חתונה לבנה היא סלון לעיצוב ומכירת שמלת כלה יחד עם כל המוצרים הדרושים לכלה. במידה ותהיי מעוניינת בשירותי חתונה לבנה – אנו נספק לך את כל המידע הדרוש לך ואת החשיבות של כל נושא בהכנות לחתונה: בחירת השמלה, בחירת נעלי הכלה ובחירת האיפור. חשוב להבין שבבית עסק כמו חתונה לבנה כל פריטי הלבוש והאיפור מתואמים לכלות ולא יוכלו לשמש לבילוי מסוג אחר על פי רוב. מצד שני, במידה ואת צריכה מוצרים אלו לחתונה – מקום כמו אולמות חתונה בראשון והסביבה הוא המקום להשיג אץת הסחורה המשובחת והיפה ביותר:
 
שמלות כלה
 
שמלות כלה לבנות ונוצצות יחכו רק לך בעיצוב אישי. קפלים, שמלה חלקה, שמלה עם מחשוף ברמות מסוימות, וכל שמלה אחרת – תהיה לרשותך. תוכל להגיע לשירות חתונה לבנה ולנסות שמלות כלה שונות. חלק מן השמלות יתאימו על גופך מיידית ועל חלקן תהיה דרושה עבודה מסוימת על מנת שההתאמה תתרחש. אנו ממליצים לעבוד הן על פי הבחירה של לבך אבל הן להיצמד לשיקוךי עלות תועלת: מתי עדיף לרכוש שמלה מוכנה ומתי עדיף לעצב שמלה מחדש – בהתאם למחירים.
 
נעלי כלה
 
תוכלי לנסות שלל של נעלי עקב מסוגים שונים. הנעליים יכולות להיקנות בהתאמה לשמלה, או על סמך משיכתך לתחום מסוים של נעליים: עקב נמוך, עקב גבוה, וכו'. חשוב לבחור בנעל נוחה, יפה ושתשאיר רושם טוב. בחירת נעלי כלה במסגרת חתונה לבנה היא תהליך ארוך לא פחות מבחירת השמלה ולכן יש להיעזר בסבלנות ולא לבצע בחירה חפוזה מדי.
 
איפור לכלה
 
האיפור מספר, למעשה, את הסיפור של כל כלה. צוות מאפרים ומאפרות מקצועיים ישמח לעמוד לרשותך ולערוך לך את האיפור המושלם עבורך. אנו ממליצים לבצע שלב זה בסוף לאחר רכישת השמלה והנעליים 0 ולבישתן. צוות מאפרים מקצועי יידע מה יש לעשות על מנת להתאים את האיפור לבגדים ולנעליים בצורה אומנותית שתשאיר רושם טוב למשך שנים רבות על האורחים בחתונה הצפויה.
 
תדירות השימוש בחתונה לבנה
 
התדירות גדלה עם השנים: יותר ויותר כלות מכל קצוות האוכלוסיה – נעזרות בשירות חתונות לשם השבחת הביגוד והאיפור שלהן. שימוש מסיבי זה הוא תולדה של הצורך הנשי במראה יפה ובריא אשר יוצר גם חותם אומנותי על תווי הפנים ומבנה הגוף.
 

 

פורטל אירועים וחתונות  אולמות אירועים  בר מצווה  בת מצווה  גני אירועים  חינה  חתונה  קייטרינג לאירועים  גני אירועים במרכז  אולמות אירועים בפתח תקווה  מתחתנים  רבנים לחופה

לה פלומה אירועים  קאסה דל סול  קייטרינג כשר