הפקת בר או בת מצווה – המדריך למתחילים

בת או בר מצווה זהו טקס שנער מגיע לגיל 13 לבגרותו, ונערה מגיעה  לבגרותה בגיל 12. כלומר, מגיל זה הם כבר בוגרים , אינם ילדים עוד והופכים להיות אחראיים למעשיהם. ניתן לחגוג בר או בת מצווה במגוון דרכים, השאלה האם מדובר על משפחה חילונית או דתייה. ניתן לקיים מסיבה של בת או בר מצווה על פי קונספט מסוים. הילד המגיע לבר מצווה, יכול לשאת נאום מרגש לחבריו ומשפחתו שירגש אותם מאוד. ניתן לערוך אלבום שיציג את תקופת הילד או הילדה מינקותו ועד היום בו הגיעה לגיל הבגרות שהוא בר או בת המצווה. יש הורים שאין להם ניסיון רב וזו להם הפעם הראשונה שהם עורכים בת או בר מצווה ולכן, הפקת בר או בת מצווה המדריך למתחילים עבורם.

שיר שיתאים לבר או בת המצווה

אם נעזרתם בחברת הפקה, תוכלו באמצעותם לחבר לילד או לילדה שמגיעים לבר או בת מצווה, שיר משלכם ולשיר אותו כך שירגש את האורחים. על מנת שהאירוע אכן יהיה מיוחד, חשוב כי יהיה בו משהו ממש מיוחד.  הצוות של האירועים, יעניק לכם עצות בנוגע לכל נושא הפקת בר או בת מצווה המדריך למתחילים, בו הם יסבירו להורים על כמה סוגים של מסיבות בר או בת מצווה אותם הם עורכים ואולי אחת מסוג ההפקות ימצאו חן בעיניכם ותאמצו את הרעיון. הפקת בר או בת מצווה למתחילים תוכלו לקחת גם רעיונות מכאן http://www.avantgarde.co.il או מחברים או חברות לכיתה שכבר חגגו את בר או בת המצווה ולהוסיף אולי רעיונות משלכם. צריך דמיון ויצירתיות על מנת למצוא רעיונות מקוריים שלא בהכרח יכולים להיראות כמו הפקת בר או בת מצווה למתחילים אלא האירוע ייראה מקצועי לכל דבר ועניין.

חשבו על גימיקים מדליקים

ניתן למצוא גימיקים מדליקים, אך השאלה היא אם הבר או בת מצווה היא כוללת את המשפחה או רק את החברים לכיתה של חתן או כלת בת המצווה. אם מדובר על בת מצווה, תוכלו להזמין מאפרת שתאפר את הבנות והן תרגשנה ממש בעננים. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחזרה לדף הבית

פורטל אירועים וחתונות  אולמות אירועים  בר מצווה  בת מצווה  גני אירועים  חינה  חתונה  קייטרינג לאירועים  גני אירועים במרכז  אולמות אירועים בפתח תקווה  מתחתנים  רבנים לחופה

לה פלומה אירועים  קאסה דל סול  קייטרינג כשר