שבת בר מצווה

שבת זו היא השבת הראשונה מאז טקס הבר מצווה של חתן הבר מצווה. בחלק מרבדי האוכלוסיה חוגגם שבת זו באולמות אירועים עם קייטרינג אסאדו לאירועים מיוחדים. על פי רוב, מדובר באירוע מצומצם יותר מאשר בר מצווה סטנדרטית ולכן מומלץ לאתר אולם לאירועים קטנים. במאמר זה יובא לפניכם קובץ שאלות ותשובות בנושא שבת בר מצווה ובחירה נכונה של אולם אירועים בו תוכלו לחגוג לחתן של אותה בר מצווה. המאמר יסקור את רוב השאלות העיקריות של לקוחות העבר:
 
מה חשוב לבדוק באולם עבור שבת בר מצווה?
 
חשוב לבדוק שהאולם נראה טוב ואתם – המוזמנים נהנים מלשהות בו. מומלץ לעשות בדיקות גם לסאונד ולאקוסטיקה באולם. כמו כן חשוב לבדוק שהאולם מסוגל להכיל את כמות האנשים שהזמנתם. כיצד יש לבצע בדיקה זו ? בפסקה הבאה הדבר יובר לכם לפרטי פרטים.
 
איזה גודל של אולם מומלץ?
 
אנו ממליצים על גודל אולם גדול יותר מסך כמות המוזמנים על מנת ליצור אירוע שבת בר מצווה מרווח ככל הניתן. אנו ממליצים, למשל, בעבור 15 מוזמנים לאתר אולם של 30 מוזמנים לפחות.
 
מה חשוב לדעת על תפאורת האולם?
 
חשוב לדעת שפרטי האופנה הם פרטים אומנותיים העשויים מחומרים בעלי משמעות. ניתן להביר חבר קרוב אשר התמקצע בתחום עיצוב הפנים על מנת שייאשש או יפריך עובדות אלו. כמו כן, מומלץ שגם אתם תתחברו לתפאורת האולם ותשכרו אולם שאתם מרוצים מהתפאורה שלו וסוברים שהיא מתאימה עבור שבת בר מצווה.
 
מה חשוב לדעת על הסאונד באולם?
 
חשוב שלא יוציא רעש לבן ולא יפדבק. חשוב לבדוק גם את האקוסטיקה באולם שכן ייתכן כי סאונד שנשמע מפדבק או לא תקין הוא תולדה של אקוסטיקת אולמות לקויה. הדרך הטובה ביותר לבדוק את האקוסטיקה היא על ידי הצבת אדם שני בצד השני של האולם ודיבור למערכת ההגברה כל שינסה לשמוע אותך. חשוב לבצע בדיקה זו מבעוד מועד על מנת להיות בטוח שזה האולם עבור שבת בר מצווה מבחינתך, אך מבלי לגרום לאי נעימויות בתחום הסאונד. ככל שתבקר ביותר אולמות תדע איך בודקים זאת בצורה טובה ותוכל להחליט החלטות מהר אודות בחירת אולם שבת לבר מצווה וקיום החגיגה בו.
 

פורטל אירועים וחתונות  אולמות אירועים  בר מצווה  בת מצווה  גני אירועים  חינה  חתונה  קייטרינג לאירועים  גני אירועים במרכז  אולמות אירועים בפתח תקווה  מתחתנים  רבנים לחופה

לה פלומה אירועים  קאסה דל סול  קייטרינג כשר