קייטרינג כשר לאירועים קטנים

הזמנת קייטרינג כשר לאירועים קטנים הרבה פעמים יכולה להיות בדיוק מה שתצטרכו כאשר תתכננו אירוע. ל בכל אירוע הקייטרינג הוא שירות נגיש. שלא כמו באולם שמחות, שם מקובל שהקייטרינג בא מתוך האולם, בארגון אירוע בתוצרת עצמית בבית, זה לא מובן מאליו שיהיה אוכל, במיוחד אם לא אתה ולא חברייך לדירה מבשלים בצורה רצינית. במצב כזה, טוב תעשו אם תזמינו קייטרינג כשר לאירועים קטנים. מבחינת כשרות, מדובר בתנאי כשרות מחמירים שיזכו גם את המקלים וגם את המחמירים. מבחינת עלות, זה נחשב למחיר דל מאד ביחס לקייטרינג של אולם שמחות. מבחינת איכות, מדובר על פריטי מזון נדירים ואיכותיים ביותר אשר בשירותי הסעדה מקבילים כמעט לא תמצאו.
 
עלות נמוכה ביחס לקייטרינג באולם
 
אל תצטערו על כך שלא מצאתם אולם, אז יצרתם אירוע בבית. לעתים, אירוע בית יכול להיות טוב יותר מאירוע שאתם מארגנים באולם. מדוע? משום שכל שירות שתזמינו יהיה פרטני יותר, לא תלוי בחברת הפקות, ועל כן ייעשה בצורה הרבה יותר מקצועית מאשר בחברת הפקות. כזה הוא בדיוק קייטרינג כשר לאירועים קטנים. המסעדנים יגיעו אליכם הביתה, עם הקונטיינרים ויגישו את המזון על פי ההסכם אתכם. ניתן להסכים על חלוקה עצמית. בדלפקים לא עומדים נציגים שלנו. לחילופין, ניתן לכונן הגשה עצמית בליווי דיילים שלנו בדלפקים, או שירות הגשת מלצרים. לרוב, ישלב בעל האירוע את שלושת דרכי ההגשה הללו.
 
פריטי מזון בהתאמה אישית
 
אנו מספקים פריטי מזון נדירים המהווים אבטיפוס ביחס ללא מעט שירותי קייטרינג כשר לאירועים קטנים. פריטי המזון שאנו מספקים לכם יכולים להיות מתאבנים נדירים, מנות עיקריות ערבות לחייך, בשריות או פרווה, או חלביות, וכן מנות אחרונות המתאימות לסוג הכשרות שהזמנתם. גם לקייטרינג בשרי ניתן לשדך מנות אחרונות נטולות חלב, למשל מאכלי נוגט טבעוניים או מאכלי פירות.
 
חיסכון אדיר: לא צריך להשקיע במזון בעצמכם
 
קייטרינג לברית - לא צריך להשקיע בהכנת המזון בבית ואפילו לא בארגון הכלים. אנו נספק עבורכם את כל שירות ההסעדה מאל"ף ועד ת"ו, ואתם תיהנו ממצאי עשיר של מנות מזון וממלאי רב של כל אחת מהן PER סועד במהלך כל האירוע.
 

פורטל אירועים וחתונות  אולמות אירועים  בר מצווה  בת מצווה  גני אירועים  חינה  חתונה  קייטרינג לאירועים  גני אירועים במרכז  אולמות אירועים בפתח תקווה  מתחתנים  רבנים לחופה

לה פלומה אירועים  קאסה דל סול  קייטרינג כשר